GOOGLE ADS REKLAMLARI

Her gün onbinlerce reklam Google Ads aracılığıyla milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta minumum reklam harcamasıyla maksimum tıklama sayısına daha doğrusu maksimum potansiyel müşteriye ulaşmaktır.

Google Ads hesabınızı yönetmek için bir şirket ile çalışmak, zamandan tasarruf etmenize ve Google Ads‘den alacağınız kazancı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

SE Bilgisayar Google Ads'de tecrübeli uzman kadrosuyla size doğru hizmeti verecek ve sizi diğer reklam verenlerin bir adım önüne taşıyacaktır. Hemen iletişime geçerek firmanızı internette büyütmeye başlayın.

img

Google Reklamları’nda Site ziyareti yok ise, Maliyet de yok!

img

Reklamlarınız aktif hale geldikten sonra kullanıcılar hizmetlerinizle alakalı bir aratma yapar ve reklamlarınız gösterim alır. Bu gösterimler için hiçbir zaman ödeme yapmazsınız. Google Reklamları‘nda kullanıcı reklamlarınızı gördükten sonra sitenizi ziyaret etmesi durumunda ücretlendirilirsiniz.

Google Reklamları‘na başladığınız ilk günden itibaren web siteniz, sektörünüz ve rekabet ile ilgili detaylı analizler yapılır, sizlerden de aldığımız firmanıza ait bilgilerle reklam stratejileri ve hedeflemeler belirlenir. Bütçenizi doğru şekilde kullanmanız için alakalı hedef kitle seçimi oldukça önemlidir.

Google Ads Reklamları Hizmetinden Yararlanmak, detaylı bilgi ve fiyat almak için hemen bizi arayın yada canlı destek bölümünden iletişime geçin. Unutmayın Bir reklam çok şeyi değiştirir…